صندوق اندوخته جامعه بازاریان و بازرگانان کیش

امام صادق (ع): بر در بهشت نوشته است برای قرض هجده و برای صدقه ده برابر پاداش خواهد بود.

بنی آدم اعضای یکدیگرند  که در آفرینش ز یک گوهرند
چو عضوی بدرد آورد روزگار دگر  عضو ها  را  نماند  قرار


با اتکال به الطاف الهی و با الهام از احکام متعالی اسلام و به منظور ترویج و اشاعه فرهنگ غنی اسلامی و با هدف رشد و توسعه فعالیت های تجاری  و بازرگانی و همچنین رفع مشکلات مالی بهره برداران  و جلوگیری از آسیب های وارده در شرایط خاص اقتصادی و بطور کلی توانمند سازی و حمایت  از اعضاء محترم به ویژه اقشار کم در آمد و آسیب پذیر، صندوق اندوخته تجار و بازرگانان کیش با حمایت مسئولین دلسوز سازمان منطقه آزاد کیش در سال 1387 با شماره ثبت 133 تأسیس و در طبقه اول بازار ونوس راه اندازی گردید.

تأسیس صندوق اندوخته یکی از اهداف مهم جامعه بازاریان بود تا بتواند با همدلی و همکاری اعضاء محترم  جامعه در راستای سنّت الهی قرض الحسنه، روزهایی سرشار از امید را برای همگان رقم زند.

صندوق اندوخته جامعه بر اساس قوانین فقهی شرعی و مقررات کشوری، جهت  انجام عقود شرعی در حد تأمین هزینه متعارف خود اقدام نموده و برای سپرده های کوتاه مدت و بلند مدت افراد نیز نرخ سودی را از 7 درصد مورد نظر قرار میدهد. این صندوق تاکنون توانسته است گام های بلندی را  در مسیر کارهای خداپسندانه بردارد. امید به آنکه در سال جدید فصلهای نو و مبارک گشوده گردد و خیرین و بازاریان محترم با افتتاح حساب و اختصاص مبالغی، در این امر خیر شرکت نموده و سعادت و سربلندی دنیا و آخرت خود را رقم زده و شاهد رفع مشکلات همنوعان و رضایت مندی پروردگار خویش باشند.

مدیر صندوق اندوخته: جناب آقای سینا عباسی

نشانی: بازار ونوس، طبقه دوم، تلفن:  07644463308    - فکس: 07644463309

حمایت از صندوق اندوخته جامعه = حمایت از اعضای جامعه 

برای دیدن اندازه بزرگتر تصاویر، روی آنها کلیک کنید.

صندوق اندوخته جامعه

تمامی حقوق این سایت برای جامعه بازاریان و بازرگانان کیش محفوظ است.
سرویس نرم افزاری مرواتاک (مروارید اطلاع رسانی و تجارت الکترونیک) - شرکت پرسیا فاوا کیش
سرویس نرم افزاری مرواتاک (مروارید اطلاع رسانی و تجارت الکترونیک) - شرکت پرسیا فاوا کیش - Morvatak Software Service - Kish FAVA Persia Co. Ltd. - Information Technology & Services